ویندوز 10: سوالات متداول

در سال 2015 ، مایکروسافت ویندوز 10 ، جدیدترین نسخه سیستم عامل Microsoft Windows را منتشر کرد. ما می خواهیم به شما مختصری از ویندوز 10 بپردازیم و سعی کنیم به برخی از سوالات شما در وقت آموزش این پست پاسخ دهیم.

چگونه آن را تهیه کنم و هزینه آن چقدر است؟

قیمت ویندوز 10 حدود 120 دلار هزینه دارد؛! و مستقیماً از مایکروسافت در اینجا قابل دریافت است. اگر رایانه شما از ویندوز 7 یا ویندوز 8.1 استفاده می کند قطعات مورد نیاز سیستم برای نصب انواع سیستم عامل های جدید را دارا می باشد ، می توانید ویندوز 10 را روی رایانه موجود خود بارگیری و نصب کنید. ویندوز 10 همچنین روی اکثر رایانه های شخصی جدید از قبل نصب شده است.

اگر از نسخه قدیمی مانند Windows XP یا Vista استفاده می کنید ، احتمالاً رایانه شما برای ارتقا به ویندوز 10 شرایط سیستم را برآورده نمی کند. اگر به فکر ارتقا رایانه قدیمی هستید ، توصیه می کنیم یک نسخه جدید خریداری کنید رایانه ای که از قبل ویندوز 10 را نصب کرده است.

چه چیزهای جدیدی (و نه چندان جدید) در ویندوز 10 وجود دارد؟

بسیاری از کاربران شکایت داشتند که ویندوز 8 (نسخه قبلی) گیج کننده است و استفاده از آن دشوار است. در نتیجه ، ویندوز 10 مانند نسخه های قدیمی به نظر می رسد و احساس می شود. به عنوان مثال ، در حالی که ویندوز 8 برای راه اندازی برنامه ها از صفحه شروع استفاده می کند ، ویندوز 10 از منوی شروع سنتی استفاده می کند. هنوز ، ویندوز 10 شامل بسیاری از ویژگی ها و پیشرفت های جدید است ، از جمله:

• Microsoft Edge: این مرورگر جدید به منظور ایجاد تجربه بهتر در وب برای کاربران ویندوز طراحی شده است. سریعتر ، ایمن تر و شامل بسیاری از ویژگی های جدید است. Microsoft Edge قرار است جایگزین Internet Explorer به عنوان مرورگر وب پیش فرض شما شود ، اما در صورت تمایل همچنان می توانید از IE (یا مرورگر دیگری) استفاده کنید.

• Cortana: مشابه Siri و Google Now ، می توانید با میکروفون رایانه خود با این "دستیار مجازی" صحبت کنید. کورتانا می تواند به سوالات ("امروز هوا چگونه است؟") پاسخ دهد ، کارهای ساده ای را انجام دهد ("به من یادآوری کن سطل آشغال را بیرون بیاوری") و موارد دیگر

• چندین میز کار و Task View: به جای اینکه همه چیز را روی همان دسک تاپ باز نگه دارید ، می توانید برخی از ویندوزهای خود را به یک دسک تاپ مجازی منتقل کنید تا از این کار جلوگیری کنند. و ویژگی جدید Task View مدیریت همه پنجره های باز شما را آسان می کند.

آیا بعد از ارتقا ، همه برنامه های من همچنان در آنجا خواهند بود؟

برنامه هایی که قبلاً روی رایانه ویندوز 7 یا ویندوز 8 خود نصب کرده اید ، پس از ارتقا به ویندوز 10 ، همچنان در برنامه وجود خواهند داشت.

آیا همه برنامه های من با ویندوز 10 سازگار است؟

اگر از ویندوز 7 یا ویندوز 8 در حال به روزرسانی هستید ، اکثر برنامه های شما همچنان باید کار کنند. با این حال ، اگر از نسخه قدیمی مانند Vista یا XP استفاده می کنید ، احتمال اینکه برخی از برنامه های شما با ویندوز 10 سازگار نباشد وجود دارد. یک جستجوی ساده در Google برای تشخیص سازگاری برنامه با Windows 10 کافی است. .

ترجیح می دهم از نسخه فعلی ویندوز خود استفاده کنم. آیا باید آپگرید کنم؟

خیر ، نیازی به ارتقا به ویندوز 10 ندارید. با این حال ، لازم به ذکر است که مایکروسافت پس از نسخه های قدیمی مانند ویندوز 7 یا ویندوز 8 به پشتیبانی از ویندوز 10 ادامه می دهد. به همین دلیل ، توصیه می کنیم در صورت امکان به ویندوز 10 ارتقا دهید.

من هنگام کار از کامپیوتر ویندوز استفاده می کنم. آیا می توان ویندوز 10 گرفت؟

بله ، اما اگر در دفتر کار خود از نسخه Professional یا Enterprise ویندوز استفاده می کنید ، ممکن است به شخصی از بخش IT برای نصب نسخه جدید در رایانه خود نیاز داشته باشید.

چه اتفاقی برای ویندوز 9 افتاد؟

بسیاری از مردم انتظار داشتند که این نسخه ویندوز 9 نامیده شود. به هر دلیلی ، مایکروسافت تصمیم گرفت شماره نسخه را حذف کرده و مستقیم به ویندوز 10 برود.

ویندوز 10 چیست؟

ویندوز 10 جدیدترین نسخه سیستم عامل Microsoft Windows است. در طی این سالها نسخه های مختلف ویندوز وجود داشته است ، از جمله ویندوز 8 (در سال 2012 منتشر شد) ، ویندوز 7 (2009) ، ویندوز ویستا (2006) و ویندوز XP (2001). در حالی که نسخه های قدیمی ویندوز عمدتا بر روی رایانه های رومیزی و لپ تاپ اجرا می شوند ، ویندوز 10 نیز به گونه ای طراحی شده است که در تبلت ها نیز به همان اندازه کار می کند.

یک سیستم عامل تمام سخت افزارها و نرم افزارهای موجود در رایانه را مدیریت می کند. بدون آن رایانه بی فایده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه کار سیستم عامل ها ، در آموزش مبانی رایانه به درک سیستم عامل ها و آشنایی با سیستم عامل بپردازید.

ویندوز 10 چه تفاوتی با نسخه های دیگر دارد؟

بسیاری از کاربران شکایت داشتند که ویندوز 8 ، نسخه قبلی ویندوز ، گیج کننده است و استفاده از آن دشوار است. در نتیجه ، ویندوز 10 مانند نسخه های قدیمی به نظر می رسد و احساس می شود. هنوز هم ، این شامل بسیاری از ویژگی های جدید و بهبود است.

آموزش ویندوز 7

آموزش جامع ویندوز XP

آموزش ویندوز 8 (Windows 8 Tutorial)

آموزش ویندوز 10 (Windows 10 tutorial)

مبانی ویندوز

آموزش ویندوز 7 (Windows 7 Tutorial)

آموزش ویندوز Windows XP Tutorial) XP)

ویندوز ,، ,نسخه ,های ,رایانه ,استفاده ,ویندوز 10 ,ویندوز 8 ,، ویندوز ,سیستم عامل ,استفاده می ,کاربران شکایت داشتند ,نسخه قدیمی مانند ,عامل microsoft windows

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

faslebaharanl معرفی کالا فروشگاهی محال وابسته معرفت الله bricpand ساحل دانلود فایل های کمیاب دانلود فایل خرید اینترنتی amoozesh-tarfand-camputer